Välkommen hem Niklas!
Livet på B3 har inte varit sig likt sedan du slutade. Därför har vi ett erbjudande till dig och vill gärna träffas för att diskutera det. Nu väntar vi på helspänn.
Du kanske undrar:
-
Allt förändras, och för oss på B3 så har det förändrats till det positiva. Vi har nu blivit prisade som Sveriges näst bästa bolag enligt Great Place to Work 2020. Vi har en starkare säljorganisation än tidigare och vi har tydligare fokus på databas och ett eget affärsområde som heter Cloud & Technology.
-
Jo nu ska du höra:
Vi har anställt en stjärnsäljare från Webstep som heter Niclas Andersson och tillsammans med ca 40 andra säljare som leds av säljchef Maria Berg (Kör tempocykel) så har vi ett koordinerat sälj och vi kan databaser. (Dock inte lika bra som du). -
Teamet: Nej. Du har redan bevisat dig. Du har det som krävs och vi är sjukt nöjda.
Tommy: Jag förstår inte frågan. Niklas är ju den på hela bolaget som kan förbättra sitt resultat mest. Vi ses i Kalmar 2021.
-
Tack för att du klickar på denna. Vi har faktiskt aldrig gett någon ett liknande erbjudande, men vi anser att du är en medarbetare vi verkligen saknar och som vi verkligen skulle vilja ha tillbaka. Vi kan inte skriva det här, för det skulle kunna väcka enorm avundsjuka hos andra. Kontakta därför Henrik Ernerot för att sätta upp dett möte.
-
Generativ AI
AI, RPA, BI & Analytics · Örebro · Hybridarbete
-
Projektledare/Digital Produktägare i Stockholm
Digital Management & Digitalisering · Stockholm · Hybridarbete
-
Digital Managementkonsult Stockholm
Digital Management & Digitalisering · Stockholm · Hybridarbete
-
B3 Upphandling söker upphandlingskonsulter till privat sektor
Upphandling · Stockholm · Hybridarbete
-
iOS developer
Apputveckling · Malmö · Hybridarbete